Weź udział w PayPal Battle Hack i wygraj 100 000 dolarów

Artur Kurasiński
30 czerwca 2014
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

battle_hack_paypal_blog_ak74

W dniach 12-13 lipca Warszawa stanie się areną zmagań programistów w globalnym konkursie Battle Hack organizowanym przez PayPal. Finaliści wyłonieni w Polsce powalczą o 100 000 dolarów i międzynarodowe uznanie…

Żeby podjąć wyzwanie i walczyć o tytuł „Najlepszego Polskiego Programisty” należy dokonać darmowej rejestracji na https://2014.battlehack.org/, stawić się na imprezie i pokazać swoje umiejętności.

Polski_baner

Warszawa – PayPal Battle Hack jest maratonem programowania popularnie nazywanym hackatonem. W zeszłym roku w imprezie wzięło udział ponad 2000 programistów z całego świata. Do najnowszej edycji zakwalifikowała się Warszawa, jako jedyna stolica Europy Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji udział biorą też Tel Awiw, Miami, San Francisco, Toronto, Berlin, Chicago i Boston.

Uczestnictwo w Battle Hack Warsaw jest zupełnie bezpłatne!

Zadanie, które otrzymują wszyscy programiści podczas PayPal Battle Hack to napisanie w 24 godziny aplikacji, która bazując na API PayPal lub Braintree/Venmo SDK rozwiąże lokalny problem wybrany przez uczestników. Organizatorzy nie narzucają żadnych ograniczeń tematycznych, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł w pełni zaprezentować swoje umiejętności i kreatywność. Programiści będą mogli skorzystać z licznych dodatkowych atrakcji, w tym między innymi ‘strefy relaksu’. Wszystko oczywiście za darmo.

Nagrody

Zwycięzcy Battle Hack Warsaw odbywającego się 12-13 lipca w Nowym Forcie Sokolnickiego przy ul. Stefana Czarnieckiego 51 w Warszawie otrzymają nordyckie topory (dla podróżujących samolotem to dodatkowe wyzwanie na lotniskowych bramkach) i włączenie do finałów w Kalifornii, gdzie będą rywalizować z pozostałymi zwycięzcami z całego świata o główną nagrodę. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca na Battle Hack Warsaw mogą liczyć odpowiednio na konsolę PS4
i nagrodę-niespodziankę o wartości 100 dolarów.

*Aby zarejestrować się za darmo i uzyskać więcej informacji wejdź
na https://2014.battlehack.org/.

###

O PayPal

PayPal we wszystkich swoich działaniach stawia ludzi na pierwszym miejscu. Od czasu założenia firmy w 1998 roku, stoimy na czele rewolucji płatności cyfrowych, dając ludziom kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Dzięki naszym innowacjom czynimy świat lepszym dla ponad 143 milionów aktywnych użytkowników, płacących w 26 walutach na 203 rynkach, przetwarzając ponad 9 milionów płatności dziennie.

PayPal jest częścią eBay (Nasdaq: EBAY). Jest szybszą i bezpieczniejszą formą dokonywania i otrzymywania płatności. System daje użytkownikom możliwość wysyłania pieniędzy bez udostępniania danych finansowych innym, oferując zarazem swobodę wyboru formy płatności: z salda konta PayPal, kartą kredytową, a także z rachunku bankowego. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź www.paypal-media.com śledź nas również na Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn i na naszym blogu PayPal-Forward.

Kontakt:
Anna Kicińska, PayPal, akicinska@paypal.com
Jean Ekwa, Clue PR, jean.ekwa@cluepr.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon