Już 25 września w Warszawie II Google Analytics User Conference

Artur Kurasiński
13 sierpnia 2014
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

Google Analytics User Conference Poland & CEE

Wielkie coroczne spotkanie twórców i użytkowników Google Analytics odbędzie się w Multikinie w Złotych Tarasach…

Google Analytics User Conference Poland & CEE to święto i spotkanie wszystkich osób, które wykorzystują analitykę internetową do usprawniania i poprawy skuteczności biznesów, zarówno swoich czy jako agencja biznesów klientów. To niesamowita platforma wymiany doświadczeń, okazja do zadawania pytań i rozmów pomiędzy użytkownikami
i twórcami Google Analytics.

Jak co roku, 25 września w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie oficjalni przedstawiciele Google (USA) opowiedzą o nowościach w Google Analytics, właśnie wprowadzanych zmianach, jak wykorzystać je w codziennej pracy, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jak wykorzystać nowe funkcjonalności oraz na jakie zmiany należy się przygotować w najbliższym roku.

Przez cały dzień Eksperci Google będą do dyspozycji uczestników, chętnie udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania. Podczas GAUC nie zabraknie również czołowych Ekspertów z Polski, Partnerów Google, Certyfikowanych Trenerów Google, którzy przedstawią najświeższe i najbardziej skuteczne „Tips and Tricks” w oparciu o swoją wiedzę i codzienne doświadczenia.

Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy zapraszamy wszystkich uczestników Google Analytics User Conference na After Part, by już w mniej formalnych okolicznościach kontynuować rozmowy i dyskusje wśród osób zainteresowanych obszarem analityki internetowej i Google Analytics.

Więcej szczegółów i rezerwacja biletów na stronie:
www.GAUCpoland.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon