Rusza II edycja programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG

Artur Kurasiński
9 września 2014
Ten artykuł przeczytasz w 3 minut

think_big_upc_biznes

9 września 2014 rusza II edycja THINK BIG – programu dla małych firm z globalnymi ambicjami, organizowanego przez UPC Biznes, dostawcę nowoczesnych cyfrowych rozwiązań dla firm – ultraszybkiego Internetu, telewizji i telefonii. Tegoroczna edycja THINK BIG, której hasło brzmi „We share your passion for business”, skierowana jest do właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać swoją działalność w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania, a jednocześnie kreatywnie łączą swoje pasje z działalnością biznesową. Główną nagrodą w programie jest 40.000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami sektora innowacyjnego biznesu…

Do programu THINK BIG, UPC Biznes zaprasza firmy, które już aktywnie działają na rynku, dając tym samym szansę podmiotom spoza kategorii tzw. projektów startupowych. W rywalizacji o nowe warunki do rozwoju oraz finansowe i merytoryczne wparcie, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, może wziąć udział każdy, kto działalność prowadzi od minimum roku i przedstawi jurorom niestandardowy pomysł na rozwój swojego przedsiębiorstwa. Finałowym wydarzeniem pilotażowej odsłony THINK BIG, która toczyła się na przestrzeni czterech miesięcy przełomu 2013 i 2014 roku, był „Dzień Inspiracji”, a jego zwycięzcą został IzzyBike – projekt komercjalizacji roweru bez łańcucha.

– Małe firmy to siła napędowa gospodarki, a źródłem ich innowacji jest odwaga w myśleniu. Dla tych najodważniejszych, z pasją i wizją, stworzyliśmy program, który inspiruje do globalnego i technologicznego rozwoju THINK BIG – mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes. – Niemal co 10. firma funkcjonująca w Unii Europejskiej pochodzi z Polski. To ogromny potencjał, którego rozwój śledzimy w UPC Biznes z wielką uwagą. Szczególnie cenimy pomysły na biznes wpisujące się w filozofię równowagi między pracą a życiem prywatnym. Firmy, które funkcjonują w tak przemyślany i wolny od rutyny sposób, wyznaczają trendy, kreują sposoby myślenia oraz stymulują wzrost gospodarczy, na czym długofalowo zyskuje całe społeczeństwo.

THINK BIG i sięgaj po sukces

W tym roku I etap programu trwa aż 2 miesiące, by jak największej liczbie przedsiębiorców, dać szansę na nowe warunki do rozwoju. Zgłoszenia zawierające opis dotychczasowej działalności przedsiębiorstwa oraz projekt rozwoju biznesu firmy należy przesyłać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego od dziś na http://thinkbig.upc.pl/, nie później niż do 7.11. Drugi etap programu, który wystartuje w drugiej połowie listopada, szczególnie silnie zaangażuje w proces selekcji finałowej dziesiątki Think Big fanów strony https://www.facebook.com/UPCbiznes na Facebooku.

By zdobyć nagrodę główną, 40 000 złotych, do swojego pomysłu na rozwój biznesu przekonać trzeba będzie jury, w skład którego wchodzą:

• Arkadiusz Bąk – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki,
• Ramiro Lafarga Brollo – Prezes Zarządu UPC Polska,
• Bartłomiej Gola – Partner Zarządzający SpeedUp Venture Capital Group,
• Chris Coles – Dyrektor Zarządzający B2B w Liberty Global,
• Patrycja Gołos – Dyrektor ds. korporacyjnych i public policy UPC Polska,
• Grzegorz Kiszluk – redaktor naczelny magazynu Brief,
• Olga Kozierowska – inicjatorka promocji przedsiębiorczości kobiet, twórczyni projektu Sukces Pisany Szminką,
• Artur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca,
• Bożena Lublińska-Kasprzak – Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
• Roman Młodkowski – dziennikarz biznesowy, twórca TVN CNBC,
• Michel Pilet – Dyrektor Marketingu i Komunikacji B2B Liberty Global,
• Andrzej Pągowski – artysta grafik,
• Sander Vonk – Dyrektor Liberty Global Ventures,
• Łukasz Wejchert – przedsiębiorca, założyciel firmy Dirlango,
• Agnieszka Zawistowska – Dyrektor UPC Biznes,
• Paweł Zielewski – redaktor i publicysta polskiej edycji magazynu Forbes, redaktor prowadzący magazynu Pierwszy Milion,
• Dariusz Żuk – Prezes i współtwórca Polski Przedsiębiorczej.

Zdobywcy dwóch drugich miejsc zdobędą po 20 000 zł. Dodatkowo, każdy ze zwycięzców weźmie udział w sesjach mentorskich 1 na 1 z ekspertami UPC Biznes oraz praktykami biznesu.

THINK BIG wspierają:

Patroni Honorowi: Ministerstwo Gospodarki oraz Ambasada Brytyjska.
Partnerzy Strategiczni: Aula Polska, Brytyjska Izba Handlowa, Business Link, GrowUp StartUp, Krajowa Izba Gospodarcza, Liberty Global Ventures, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, SpeedUp Venture Capital Group, web.gov.pl.

Patroni Medialni: Forbes, Brief, biztok.pl, Pierwszy Milion, Sukces Pisany Szminką, Think Tank

Więcej informacji: www.thinkbig.upc.pl ; www.facebook.com/UPCBiznes

O UPC Biznes

UPC Biznes jest dostawcą nowoczesnych i zaawansowanych usług transmisji danych, dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest superszybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 300 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. UPC Biznes jest organizatorem programu dla małych firm z globalnymi ambicjami – THINK BIG.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.biznes.upc.pl

Kontakty dla mediów:

Ewa Sadowska
Kierownik Komunikacji Projektów Strategicznych
UPC Polska
M +48 668 488 974
E Ewa.Sadowska@upc.pl

Marlena Skolimowska
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
UPC Polska
M +48 668 488 854
E Marlena.Skolimowska@upc.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon