Startups4charity – startupy dla NGOsów

Artur Kurasiński
9 września 2014
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

startups4charity.blog.ak74

Wystartował projekt startups4charity – już kilkadziesiąt startupów i kilkunastu partnerów przyłączyło się, by charytatywnie wesprzeć organizację NGO. Startups4charity powstał z myślą o darmowym udostępnieniu organizacjom non­profit usług świadczonych przez startupy…

Na stronie projektu fundacje i stowarzyszenia same wybierają usługi, których potrzebują – audiobooki, gry dla dzieci, usługi fakturowe, różnego rodzaju porady etc. Swoją pomoc zadeklarowały już takie firmy jak inPost, Delivery Hero (pizzaportal.pl), Audioteka, Fokus – smarter analytics, Turbo Tłumaczenia, inFakt, Brand24 czy Ciufcia.pl.

„Partnerem prawnym została jedna z najlepszych kancelarii prawnych – Wierzbowski Eversheds, która nieodpłatnie zajmie się kwestiami prawnymi projektu. Codziennie odzywają się do nas kolejne startupy. Duży odzew, z jakim się zetknęliśmy świadczy o tym, że nasz cel został osiągnięty: chcieliśmy zmobilizować środowisko startupowe         do działania charytatywnego, a to się udało” – mówi Maciej Zieliński, twórca projektu.   

Projekt został zrealizowany przy nieodpłątnej pomocy firm: IMTlab, Can Expect oraz Zenbox. 

Startups4charity dopiero wystartowało, a kilkanaście organizacji non­profit już zgłosiło chęć współpracy ze startupami zaangażowanymi w projekt. 

Jeżeli jesteś startupem, fundacją lub stowarzyszeniem – dołącz do nas!   

Maciej Zieliński  729 193 193 
mac@startups4charity.com 
www.startups4charity.com

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon