WarsawEmailSummit 2014 – Konferencja e-mail marketingowa roku

warsaw_email_summit_2014_blog_ak74

8. października 2014 r. odbędzie się druga edycja konferencji WarsawEmailSummit 2014, organizowanej przez optivo GmbH, lidera e-mail marketingu w Europie…

WarsawEmailSummit 2014 to okazja do spotkania polskich i międzynarodowych ekspertów z różnych gałęzi biznesu, którzy dostarczą Ci niezbędnej wiedzy potrzebnej do prowadzenia skutecznych kampanii e-mail marketingowych. Konferencja adresowana jest do Dyrektorów oraz Marketerów odpowiedzialnych za prowadzenie działań e-mail marketingowych i e-commerce w swoich firmach oraz ich optymalizację.

Podczas konferencji, dzięki prezentowanym najnowszym trendom e-mail marketingowym oraz inspirującym Case studies, dowiesz się, jak z sukcesem optymalizować prowadzone przez siebie działania tak, aby osiągnąć jak najwyższą konwersję. Wśród prelegentów WarsawEmailSummit znajdą się m.in. przedstawiciele takich firm, jak optivo GmbH, Dialogix, QuarticOn.com, eTravel S.A., SMS API i wiele innych.

3 najważniejsze powody, dla których warto wziąć udział w konferencji:

• Najlepsi prelegenci, praktycy e-mail marketingu
• Case Studies skutecznych kampanii e-mail marketingowych
• Know-how & Best Practice

Tuż po konferencji, o godz. 16.00, zapraszamy na Networking Event w Space Club. Po dniu pełnym inspirujących prelekcji będziecie mieć okazję zarówno do rozmowy z praktykami w dziedzinie e-mail marketingu, jak i nawiązania owocnych dla siebie kontaktów biznesowych

Zapraszamy do odwiedzenia strony WarsawEmailSummit! Dowiedz się więcej na temat konferencji e-mail marketingowej roku i zarejestruj się już dziś.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę