E-commerce świętuje na Narodowym 22 i 23 października!

Artur Kurasiński
14 października 2014
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

VII_targi_ehandlu_2014_ak74_blog

22 i 23 października Stadion Narodowy przyjmie blisko 120 firm z polski i za granicy oraz tysiące zwiedzających podczas VII edycji Targów eHandlu organizowanych przez Fundację Polak 2.0…

Dlaczego ta impreza jest inna niż pozostałe w tej branży? Otóż dlatego, że organizator stawia przede wszystkim na praktyczne podejście do tematu. Po Web Summit 2013 Michał Sadowski mówił, że udało mu się zebrać kontakty głównie z uwagi na zorganizowany konkurs wizytówkowy (http://blog.kurasinski.com/2013/11/web-summit-2013-widziane-oczami-uczestnikow/)

Na targach na Narodowym wystawcy i uczestnicy nie powinni mieć tego typu problemu, kontakty przyjdą same. A to dlatego, że organizator VII Targów eHandlu za punkt honoru postawił sobie stworzenie takiej imprezy i takich wydarzeń towarzyszących, które zapewnią warunki i atmosferę realnej wymiany doświadczeń.

Jednak, by kontakty były wartościowe, na tego typu imprezach powinni znaleźć się poza liderami branży, także Ci, którzy dopiero startują, a już dysponują szeregiem rozwiązań szytych na miarę ecommerce. Profil wystawców odzwierciedla trendy, które można obecnie zaobserwować w ehandlu.

VII edycja Targów eHandlu – jak poprzednie zresztą – ma nie tylko umożliwić uczestnikom poznanie ofert poszczególnych firm, ale zapewnić nieograniczony dostęp do wiedzy, której na co dzień poszukują. Będzie można „pogadać” – tak po prostu z przedstawicielami tak potężnych marek jak Microsoft, GLS, PayPal czy Mastercard. Tegorocznym debiutantem na targach jest CD Projekt.

Same tagi to nie wszystko. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kilkunastu prezentacji specjalistów branży. Nie ukrywajmy, zwykle tego typu prezentacje są ukierunkowane na sprzedaż określonej usługi, dlatego też organizująca targi Fundacja Polak 2.0 zadbała, by prelegenci przygotowali swoje wystąpienia w formie case study. Same prezentacje podzielone zostały na cztery bloki tematyczne: SEO/SEM, Platformy/Narzędzia, PR/Social Media i Wsparcie biznesu.

Targi eHandlu nie mogłyby odbyć się bez Ekomersów – czyli nagród za najlepsze rozwiązania wspierające rozwój handlu w internecie. Laureatami konkursu w poprzednich latach zostali m.in. InPost, PayU, Shoper czy Trusted Shops.

Nowością tegorocznej imprezy jest Kongres eHandlu (23.10), na który szczególnie cieszą się praktycy branży. – Istnieje wiele konferencji, które są drogie, dla wielu niedostępne przy czym zdarza się, że nie prezentują odpowiedniej wartości praktyczno-biznesowej. Organizując Kongres eHandlu, chcemy zmienić ten stan i zapewnić dostęp do eksperckiej wiedzy szerszemu gronu zainteresowanych, głównie tym którzy już znają podstawy i chcą być bardziej e-commerce managerami niż tymi, którzy zajmują się wszystkim po trochu i “robią” e-commerce po godzinach.

Przygotowaliśmy wydarzenie z biletami za około 200 zł i bardzo przekrojową, urealnioną do polskich potrzeb agendą – mówi Adam Zygadlewicz, prezes Fundacji Polak 2.0, organizator Targów i Kongresu. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Barbara Stawarz (Content King), Jarosław Banacki (Cyfrowe.pl), Paweł Fornalski (IAI Shop) czy Piotr Lewaciuk (InPost).

Celem darmowej rejestracji udajemy się TUTAJ

Pozyskanie wejściówki na Kongres eHandlu możliwe jest TUTAJ

Blog AK74 oraz Fokus Smarter Analytics są patronami medialnym wydarzenia.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon