Konferencja i spotkanie

PolyConf 30-31 października w Poznaniu

polyconf_ak74_blog

30-31 października odbędzie się w Poznaniu PolyConf – konferencja dla programistów zainteresowanych poliglotycznym podejściem do tworzenia oprogramowania…

PolyConf to następczyni RuPy, pierwszej w Polsce konferencji dotyczącej Ruby i Pythona, która rozpoczęła się w Poznaniu w 2007 roku. Kolejne edycje wędrowały po Europie (Brno, Budapeszt) i Ameryce Południowej – RuPy dwukrotnie gościło w Brazylii.

Efektywne budowanie oprogramowania wymaga sprawnego posługiwania się kilkoma językami programowania, podobnie jak znajomość kilku języków obcych pomaga w poruszaniu się po współczesnym świecie. Celem PolyConf jest propogowanie tego podejścia. W tym roku podczas konferencji usłyszymy prelekcje dotyczące języków programowania Clojure, JavaScript, Haskell, Erlang, Ruby, Python i Go.

Więcej na stronie konferencji

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!




Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!




Dziękuje, nie chcę