Aula Workshop – pierwsze komercyjne warsztaty Auli Polskiej poświęcone mobile. Zapisz się!

Artur Kurasiński
22 listopada 2014
Ten artykuł przeczytasz w 3 minut

Aula Polska działa jako organizacja non-profit: organizujemy w całej Polsce spotkania ale nie pobieramy za to opłaty (i nigdy tego nie będziemy robić!).
Niemniej żeby sfinansować swoją działalność (wynajem sal, koszta prelegentów, przygotowywanie relacji wideo ze spotkań czy pizza, obsługa księgowa i organizacyjna eventów) musimy mieć na to środki…

Częściowo pochodzą one od naszych Partnerów i Sponsorów ale nie są wystarczające (szczególnie kiedy Aula to obecnie spotkania w 14-tu miastach w tym Londynie i Berlinie!).

Dlatego Aula Polska wprowadza nowy, komercyjny format: Aula Workshop.

Aula Workshop to warsztaty prowadzone przez najlepszych ludzi z branży. Warsztaty będą trwały jeden dzień (przez 8 godzin) i maksymalnie będzie w nich brało udział 20 osób. Mała grupa, maksymalna koncentracja na problemach (między innymi: mobile, inwestowanie, tworzenie pitch decka, biznes planu, marketing w startupie, zagadnienia związane z GIODO, reklamowanie się za pomocą AdWords itd.)

Chcemy żeby każda osoba biorąca udział w warsztacie miała szansę na kontakt i przede wszystkim wymianę doświadczeń z prowadzącym. Oprócz samej wiedzy otrzymasz unikalną możliwość networku i wzbogacenia swojej sieci kontaktów.

Co planujemy na kolejnych warsztatach? Kwestie pisania biznes planu, pozyskiwania inwestycji od Aniołów Biznesu i funduszy inwestycyjnych, tworzenie marketingu w startupie, pozycjonowanie (SEO), mierzenie i analiza osiąganych rezultatów i wiele wiele innych bardzo potrzebnych kwestii.

Najbliższe spotkanie (29 listopad – sobota) będzie miało na celu przygotowanie, omówienie problemów związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych. Prowadzącym jest praktyk i doświadczony twórca mobile Marcin Zaremba z firmy Senfino, współtwórca między innymi aplikacji dla Pizza Portal (która wygrała konkurs AppAward) oraz wykładowca na AppAcademy.

W czasie warsztatów jest przewidziane omówienie Twojego startupu / biznesu / pomysłu przez prowadzącego – efektem ma być solidna porcja wiedzy i zdobyta wiedza.

Zapewne zadasz sobie pytanie czy wydanie ~ 1000 pln brutto jest sensowne i czy Cię stać na to. Ja zadam Ci inne pytanie – czy już teraz dysponujesz wszystkimi informacjami? Zaryzykujesz całą inwestycję żeby dopiero uczyć się na własnych błędach? Ile pieniędzy miesięcznie przeznaczasz na mniej wartościowe opłaty i wydatki? Innymi słowy te tysiąc złotych może przynieść Ci dziesiątki jeśli nie setki tysięcy zwrotu jeśli odpowiednio spożytkujesz otrzymaną wiedzę.

Więcej o Marcinie przeczytacie na jego stronie oraz na LinkedIn. Marcin gościł kilka razy na Auli – jego wystąpienia możecie zobaczyć tutaj.

Program warsztatów:

1. PROCES DOCHODZENIA DO PRAWDZIWYCH WYMAGAŃ BIZNESOWYCH
2. OKREŚLANIE WARTOŚCIOWYCH METRYK (W CZYM MA MI MOBILE POMÓC?)
3. WSZYSTKO JUŻ BYŁO WIĘC W CZYM MOBILE JEST LEPSZY?
4. RESEARCH RYNKU MOBILE -SKĄD WIEDZIEĆ GDZIE BUDOWAĆ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ
5. JAK KOMUNIKOWAĆ IDEĘ APLIKACJI – USERFLOW, MAKIETY LOFI
6. SYSTEMY ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI W ZESPOLE MOBILNYM I/LUB Z DOSTAWCĄ TECHNOLOGICZNYM

Warunek uczestnictwa:

1) Zapisujesz się wysyłając maila pod artur@revolver.pl w którym podajesz problemy z o jakich chciałbyś porozmawiać z prowadzącym (model biznesowy, technologia, zagadnienia związane z reklamę itd) oraz:

2) Wpłacasz na podane konto (50 1020 5558 1111 1466 0170 0064) sumę 982,77 brutto. Jest możliwość otrzymania faktury.

3) Pojawiasz się 29-go listopada o godzinie 10.00 w Business Link (budynek Zebra Tower) przy ulicy Mokotowskiej 1 w Warszawie. Uwaga! Przemyśl swoją decyzję – nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty!

Masz więcej pytań? Zadzwoń (601 32 80 52) albo napisz maila artur@revolver.pl

Podsumowując:

Co: 8 godzinny warsztat poświęcony zagadnieniom mobile prowadzony przez eksperta praktyka (Marcin Zaremba z Senfino)

Kiedy: 29 listopad (sobota), godzina 10.00 do 18.00 (chyba, że prowadzący ustali inaczej). Podczas warsztatów będą przerwy kawowe i obiadowe (posiłki zapewniają sami kursanci we własnym zakresie)

Gdzie: Business Link, (budynek Zebra Tower) przy ulicy Mokotowskiej 1 w Warszawie.

Koszt: 982,77 złotych brutto (płatne do środy 26-go listopada)

Grupa: Maksymalnie 20 osób.

Partnerem Aula Workshop jest Business Link.

marcin_zaremba_warsztaty_aula

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon