Aulery

Aulery 2015 – kto jest najlepszym polskim startupem?

aulery_2015

Z początkiem maja ruszyły Aulery czyli konkurs na najlepszy polski startup. Od 2010 roku nagrody Aulerów przyznawane są polskim firmom, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości…

Statuetki są przyznawane przez Jury złożone z praktyków i inwestorów branżowych. Zwycięzcami Aulerów były do tej pory firmy, które odnosiły później często międzynarodowe sukcesy i w wyniku udziału w konkursie ściągały uwagę inwestorów z Polski i zagranicy.

Aulery są nagrodami stworzonymi przez Aulę Polską – najstarszą aktywną inicjatywą barcampową w Polsce. Jak do tej pory członkom jury udawał się „strzelić” same „dziesiątki” – zresztą popatrzcie sami:

Aulery 2009
Nozbe
Gastronauci.pl
Goldenline.pl

Aulery 2010
Peryskop.pl
JakDojade.pl
GameTrade.pl
AdTaily.pl
Rafał Agnieszczak

Aulery 2011
Evenea.pl
Humanway.pl
inFakt.pl
Ciufcia.pl
Maciej Jankowski

Aulery 2012
Brand24
Can’t Stop Games
UXPin

Aulery 2013
Showroom
PIXERS.pl
Sotrender
Migam


Aulery 2014

SalesMANAGO
MySpiroo
TurboTłumaczenia
Akademia Leona Koźmińskiego

Rejestracja i udział w konkursie są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się poprzez tę stronę. Gala finałowa odbędzie się 22-go czerwca w Warszawie w Pałacu Nauki i Techniki podczas konferencji Bitspiration.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 31 maja 2015 roku. Po tym okresie zostanie ogłoszona lista finalistów.

Specjalnie dla czytelników AK74 mamy zniżkę 25% na zakup biletów na galę (i dwa dni konferencji Bitspiration) – wystarczy wejść na tę stronę i wpisać kod „Aulery_25”.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!