Najdynamiczniejsze firmy e-commerce Weź udział w rankingu e-Gazele Biznesu!

Artur Kurasiński
21 sierpnia 2015
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

e-gazele_biznesu_blog_ak74

Jeszcze przez 2 tygodnie można przesyłać zgłoszenia do organizowanego przez Puls Biznesu rankingu e-Gazele Biznesu, podczas którego zostaną wyłonione najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy
e-commerce w Polsce. Po raz kolejny partnerem projektu został Bank Pocztowy oraz Poczta Polska na co dzień wspierające i promujące e-przedsiębiorczość…

Projekt e-Gazele Biznesu ma na celu wyłonienie najlepiej rozwijających się firm z branży e-commerce. Do poprzedniej edycji zgłosiło się kilkaset firm, a wyróżnienie otrzymało niemal 300 przedsiębiorców z całej Polski. Przyznano również 16 dodatkowych nagród dla najlepszych firm w każdym województwie, które zostały wręczone podczas 5 Gal Finałowych.

Ranking e-Gazela biznesu skierowany jest do małych i średnich firm. Szansę na zdobycie tytułu e-Gazeli Biznesu mają małe i średnie firmy prowadzące handel w internecie o przychodach poniżej 100 mln PLN w 2014 r. oraz które w 2014 r. wykazały zysk. Firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2014 rok w porównaniu do roku 2013 oraz minimalnym przychodem 50 000 zł w roku 2013. Zwycięzcy wyłonieni zostaną na podstawie danych finansowych, które przeanalizuje niezależny instytut badawczy ARC Rynek i Opinia.

Aby wziąć udział w rankingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie egazele.pb.pl. Termin zgłoszeń w rankingu upływa 31 sierpnia br.

O trendach w e-commerce

Wartość polskiego rynku e-commerce w 2015 r. szacuje się na 33 mld złotych, dlatego też w tegorocznej edycji nie zabraknie paneli dyskusyjnych związanych z przyszłością tego rynku. Wezmą w nich udział partnerzy projektu – Bank Pocztowy, Poczta Polska, MasterCard, przedstawiciele Pulsu Biznesu, ARC Rynek i Opinia oraz sami laureaci. Podczas spotkania eksperci przedstawią nadchodzące trendy e-commerce. Uczestnicy będą mogli również przekonać się jakie produkty najczęściej kupujemy przez internet oraz poznać najchętniej wybierane metody płatności i sposoby dostawy.

Nie zabraknie również okazji do wymiany doświadczeń z najlepszymi praktykami i ekspertami, poznania tajników funkcjonowania e-handlu oraz ludzi stojących za jedną z najszybciej rozwijających się branży – rynkiem e-commerce.

Relacje z poprzedniej edycji (wideo i zdjęcia z gal) dostępne się na stronie projektu egazele.pb.pl.

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Florkowska
katarzyna.florkowska@dotpr.pl
tel. + 48 697 010 011

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon