Internet

Najdynamiczniejsze firmy e-commerce Weź udział w rankingu e-Gazele Biznesu!

e-gazele_biznesu_blog_ak74

Jeszcze przez 2 tygodnie można przesyłać zgłoszenia do organizowanego przez Puls Biznesu rankingu e-Gazele Biznesu, podczas którego zostaną wyłonione najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy
e-commerce w Polsce. Po raz kolejny partnerem projektu został Bank Pocztowy oraz Poczta Polska na co dzień wspierające i promujące e-przedsiębiorczość…

Projekt e-Gazele Biznesu ma na celu wyłonienie najlepiej rozwijających się firm z branży e-commerce. Do poprzedniej edycji zgłosiło się kilkaset firm, a wyróżnienie otrzymało niemal 300 przedsiębiorców z całej Polski. Przyznano również 16 dodatkowych nagród dla najlepszych firm w każdym województwie, które zostały wręczone podczas 5 Gal Finałowych.

Ranking e-Gazela biznesu skierowany jest do małych i średnich firm. Szansę na zdobycie tytułu e-Gazeli Biznesu mają małe i średnie firmy prowadzące handel w internecie o przychodach poniżej 100 mln PLN w 2014 r. oraz które w 2014 r. wykazały zysk. Firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2014 rok w porównaniu do roku 2013 oraz minimalnym przychodem 50 000 zł w roku 2013. Zwycięzcy wyłonieni zostaną na podstawie danych finansowych, które przeanalizuje niezależny instytut badawczy ARC Rynek i Opinia.

Aby wziąć udział w rankingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie egazele.pb.pl. Termin zgłoszeń w rankingu upływa 31 sierpnia br.

O trendach w e-commerce

Wartość polskiego rynku e-commerce w 2015 r. szacuje się na 33 mld złotych, dlatego też w tegorocznej edycji nie zabraknie paneli dyskusyjnych związanych z przyszłością tego rynku. Wezmą w nich udział partnerzy projektu – Bank Pocztowy, Poczta Polska, MasterCard, przedstawiciele Pulsu Biznesu, ARC Rynek i Opinia oraz sami laureaci. Podczas spotkania eksperci przedstawią nadchodzące trendy e-commerce. Uczestnicy będą mogli również przekonać się jakie produkty najczęściej kupujemy przez internet oraz poznać najchętniej wybierane metody płatności i sposoby dostawy.

Nie zabraknie również okazji do wymiany doświadczeń z najlepszymi praktykami i ekspertami, poznania tajników funkcjonowania e-handlu oraz ludzi stojących za jedną z najszybciej rozwijających się branży – rynkiem e-commerce.

Relacje z poprzedniej edycji (wideo i zdjęcia z gal) dostępne się na stronie projektu egazele.pb.pl.

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Florkowska
katarzyna.florkowska@dotpr.pl
tel. + 48 697 010 011

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę