Launchpad – warsztaty dla startupów, którym się chce

Artur Kurasiński
26 listopada 2015
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

launchpad_warsztaty_startupy_ak74_blog

Miałeś genialny pomysł, znalazłeś inwestora, wystartowałeś i…nic. Nie idzie. Zero sprzedaży i zainteresowania. Klienci nie płacą, media nie piszą, branża patrzy sarkastycznie…Znasz to? To mam dla Ciebie propozycję. Zamiast załamywać ręce weź udział w Launchpad czyli 6 miesięcznym komercyjnym kursie dla młodych firm…

Kto za tym stoi?
Launchpad jest projektem Aula Polska i jest pomyślany jako wsparcie działań Auli. Ponieważ Aula jest NGO’sem (fundacją) i działa jako fundacją potrzebujemy środków finansowych na naszą działalność. Launchpad ma być wehikułem, dzięki któremu Aula może być dofinansowana i działać w kolejnych sezonach. Stąd cena: 599 zł netto za miesiąc nauki. To z jednej strony jest dużo ale z drugiej: w cenie otrzymujecie wiedzę dzięki której będziesz w stanie rozwiązać problemy swojego biznesu. Zatem warto zainwestować w siebie i swój biznes.

Do kogo Launchpad jest kierowany?
Launchpad to warsztat dla tych, którzy mają już swoje projekty i chcą je prowadzić lepiej albo dla tych, którzy chcą dopiero zacząć swój biznes. Czego się dowiesz i nauczysz? Między innymi: tworzenia realnego biznes planu, skalowania biznesu, wyjścia poza Polskę, prawa, negocjacji i współpracy z inwestorami oraz przygotowania do inwestycji i wyjścia z niej. I wielu, wielu innych rzeczy jeśli tylko aktywnie będziesz uczestniczył w zajęciach korzystając z czasu zaproszonych Mentorów.

A co dokładnie będzie się działo w trakcie?
Zarys programu znajduje się tutaj – to jest jego zarys ponieważ cały czas pracujemy nad kwestiami merytorycznymi. Zerknij, zobacz – jeśli Ci się spodoba po prostu zostaw maila a powiadomimy Cię o starcie warsztatów.

Kto będzie Cię uczył?
I od kogo będziesz czerpał(a) wiedzę? Od wybitnych, doświadczonych specjalistów i rynkowych wyjadaczy między innymi: Lech Kaniuk (PizzaPortal), Marcin Beme (Audioteka), Michał Sadowski (Brand24). Zadbaliśmy też żeby podczas warsztatów nie zabrakło przedstawicieli funduszy.

Będą to między innymi osoby z: Protos VC (to fundusz, któremu swoje środki powierzył Robert Lewandowski) czy Experior Venture Fund. Cały czas grono Mentorów i Partnerów powiększa się więc zaglądaj na stronę często.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości i kwestie – zapraszam do zapoznania się z działem „Pytania i Odpowiedzi”

Warsztaty zakończą się rozdaniem dyplomów dla uczestników oraz przewidujemy także nagrania wideo z całości zajęć w cenie.

Zainteresowan(a)y? Wejdź na stronę i zostaw swojego maila. Odezwiemy się :)

lunchpad_button

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon