Internet

Launchpad – warsztaty dla startupów, którym się chce

launchpad_warsztaty_startupy_ak74_blog

Miałeś genialny pomysł, znalazłeś inwestora, wystartowałeś i…nic. Nie idzie. Zero sprzedaży i zainteresowania. Klienci nie płacą, media nie piszą, branża patrzy sarkastycznie…Znasz to? To mam dla Ciebie propozycję. Zamiast załamywać ręce weź udział w Launchpad czyli 6 miesięcznym komercyjnym kursie dla młodych firm…

Kto za tym stoi?
Launchpad jest projektem Aula Polska i jest pomyślany jako wsparcie działań Auli. Ponieważ Aula jest NGO’sem (fundacją) i działa jako fundacją potrzebujemy środków finansowych na naszą działalność. Launchpad ma być wehikułem, dzięki któremu Aula może być dofinansowana i działać w kolejnych sezonach. Stąd cena: 599 zł netto za miesiąc nauki. To z jednej strony jest dużo ale z drugiej: w cenie otrzymujecie wiedzę dzięki której będziesz w stanie rozwiązać problemy swojego biznesu. Zatem warto zainwestować w siebie i swój biznes.

Do kogo Launchpad jest kierowany?
Launchpad to warsztat dla tych, którzy mają już swoje projekty i chcą je prowadzić lepiej albo dla tych, którzy chcą dopiero zacząć swój biznes. Czego się dowiesz i nauczysz? Między innymi: tworzenia realnego biznes planu, skalowania biznesu, wyjścia poza Polskę, prawa, negocjacji i współpracy z inwestorami oraz przygotowania do inwestycji i wyjścia z niej. I wielu, wielu innych rzeczy jeśli tylko aktywnie będziesz uczestniczył w zajęciach korzystając z czasu zaproszonych Mentorów.

A co dokładnie będzie się działo w trakcie?
Zarys programu znajduje się tutaj – to jest jego zarys ponieważ cały czas pracujemy nad kwestiami merytorycznymi. Zerknij, zobacz – jeśli Ci się spodoba po prostu zostaw maila a powiadomimy Cię o starcie warsztatów.

Kto będzie Cię uczył?
I od kogo będziesz czerpał(a) wiedzę? Od wybitnych, doświadczonych specjalistów i rynkowych wyjadaczy między innymi: Lech Kaniuk (PizzaPortal), Marcin Beme (Audioteka), Michał Sadowski (Brand24). Zadbaliśmy też żeby podczas warsztatów nie zabrakło przedstawicieli funduszy.

Będą to między innymi osoby z: Protos VC (to fundusz, któremu swoje środki powierzył Robert Lewandowski) czy Experior Venture Fund. Cały czas grono Mentorów i Partnerów powiększa się więc zaglądaj na stronę często.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości i kwestie – zapraszam do zapoznania się z działem „Pytania i Odpowiedzi”

Warsztaty zakończą się rozdaniem dyplomów dla uczestników oraz przewidujemy także nagrania wideo z całości zajęć w cenie.

Zainteresowan(a)y? Wejdź na stronę i zostaw swojego maila. Odezwiemy się :)

lunchpad_button

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę