X Targi eHandlu – cały handel online w jednym miejscu!

x_targi_ehandlu_kurasinski_blog_ak74

6 kwietnia 2016 roku odbędzie się X – jubileuszowa – edycja Targów eHandlu. Całość będzie miała miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach. Ponad 100 Wystawców i 24 eksperckie prelekcje po raz pierwszy będą miały miejsce na południu Polski.

Od 2011 roku Fundacja Polak 2.0 organizuje wydarzenia łączące i, co ważniejsze, rozwijające branżę e-commerce. Targi eHandlu odbędą się już po raz dziesiąty, gromadząc ponad 100 Wystawców i ponad 3000 Zwiedzających (jak wnioskują Organizatorzy z doświadczeń poprzednich edycji).

Przedstawiciele e-sklepów oraz dystrybutorzy usług e-commerce będą prezentowali najnowsze rozwiązania w świecie handlu online nie tylko na swoich stoiskach, ale również podczas 24 prezentacji, opartych na praktycznych case study dotyczących aktualnych i sprawdzonych rozwiązań w działaniach on-line.

Wstęp wolny!

Zarówno możliwość odwiedzenia stoisk Wystawców, jak i udział we wspomnianych prezentacjach jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.targiehandlu.pl – warto dokonać rejestracji już teraz i sprawdzić aktualną agendę (dostępną również na stronie). Przewidzianych jest około 200 miejsc na każdej z 3 scen prezentacyjnych.

Tematyka, jak co roku stanowić będzie przekrój zagadnień niezbędnych w branży e-commerce – od SEO / SEM, przez e-mail marketing czy płatności internetowe, po kwestie kart produktów i zagadnienia prawne.

Co nowego?

Pomijając liczne grono firm obecnych na Targach oraz lokalizację, podczas wydarzenia czeka nas jeszcze jedna istotna nowość.

Każdy Zwiedzający otrzyma darmowy egzemplarz pierwszego numeru Magazynu EHANDEL – nowego czasopisma branżowego, wydawanego przez Fundację Polak 2.0. Więcej informacji oraz bezpłatny, przedpremierowy artykuł do pobrania dostępny jest na tej stronie.

Networking – rozwiń swój biznes!

Targi eHandlu to nie tylko okazja do poznania ofert licznych firm z branży ecommerce. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni dla praktyków, w której będzie można nawiązywać nowe kontakty biznesowe i wymieniać się doświadczeniem. W strefie networkingu można np. porozmawiać bezpośrednio z CEO platformy sprzedażowej i dowiedzieć się jak rozwijała się jego działalność. Być może również zawrzeć korzystną umowę? :)

Bezpłatna rejestracja dostępna jest na stronie www.targiehandlu.pl

Do zobaczenia 6 kwietnia w Katowicach!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę