Aulery

Aulery 2016 – zaczynamy najlepszy w Polsce konkurs dla startupów!

aulery_2016_blog_ak74
Aulery są konkursem w którym członkowie Jury złożonego z doświadczonych przedsiębiorców, liderów społeczności startupowych oraz inwestorów, którzy wybierają najlepsze polskie startupy.

W skład Jury wchodzą między innymi: Michał Brański (Wirtualna Polska), Rafał Brzoska (InPost), Łukasz Wejchert (Dirlango), Aniela Hejnowska (Groupon), Bartłomiej Gola (SpeedUp), Piotr Wilam (Innovation Nest) czy Lech Kaniuk (PizzaPortal).

Konkurs Aulery organizowany jest przez Aula Polska od 2009 roku. Wśród firm nagrodzonych do tej pory znalazły się takie podmioty jak: Brand24, UXpin, Goldenline, Migam, Showroom, SalesMANAGO czy Gastronauci. Aulery są bardzo dobrym uwiarygodnieniem startupowego biznesu – pozytywna ocena przez Jury i trafienie do grupy finalistów silnie koreluje z zainteresowaniem wśród inwestorów oraz rozwojem firmy.

„Nagrody Aulery są w branży traktowane jako pokazanie, które startupy mają szansę na szybki globalny rozwój, pozyskanie inwestora i stanie się lokalnym czempionem. Do tej pory tylko jeden z 24 nagrodzonych podmiotów definitywnie zakończył działalność co pokazuje jaką intuicją i wiedzą wykazują się członkowie Jury Aulerów. Jest wiedzą powszechną, że w przypadku startupów „przeżywalność” jest na poziomie jednej firmy na dziesięć” – mówi Artur Kurasiński – współtwórca Aula Polska.

W tym roku Aula Polska, organizator Aulerów kładzie szczególny nacisk na uczestnictwo i współpracę z innymi instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w budowę innowacji w Polsce: NetCamp, Olcamp, Fundację Startup Poland, TechHub, Geek Girls, Carrots, Reaktor, Startup Weekend Warsaw czy Inkubatory AIP.

Aula Polska jak i konkurs Aulery organizowane są dzięki pomocy i wsparciu Partnerów i Sponsorów: Allegro, UPC Polska, Ve Interactive i Akademii Leona Koźmińskiego.

Startupy mogą zgłaszać się do 23 maja włącznie za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://aulery.com/

Finał Aulerów i wręczenie nagród odbędzie się podczas festiwalu Bitspiration w Warszawie 6 czerwca.

A tak wyglądał finał Aulerów w 2014 roku:

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę