Aulery

Poznaliśmy finalistów Aulerów 2017

Spośród 24-ech startupów, finalistów konkursu Aulery 2017 jury konkursu wyłoni cztery najlepsze startupy. Odbędzie się to 8 czerwca w Campus Warsaw podczas gali Aulerów.

VR Premium, Beesfund, Portman Lights, UserEngage, VP Plant, Zapakuj.to, CallPage, Zrzutka.pl, GameKit, Woolet, Wandlee, Sky Tronic, Edrone, SaaS Genius, Zencard, Tylko, Nexbio, StethoMe, IndaHash, Travelist, Photon, Pozamiatane, Musicon, Abyss Glass

Konkurencja była w tym roku olbrzymia. Jury Aulerów nie będzie miało łatwo – finaliści reprezentują chyba wszystkie możliwe branże w jakim działają polski startupy.

Żeby przekonać się kto wygrał zapraszam 8 czerwca do Campus Warsaw na godzinę 19.00. Z innych atrakcji: oprócz samej gali pojawią się i prelekcję wygłoszą Eliza Kruczkowska (Polski Fundusz Rozwoju) oraz Stefan Batory (CEO w Booksy). Poza tym jak zwykle będzie świetna okazja do networkingu i poszukania inwestora.

Wstęp wolny! Kliknij i zgarnij wejściówkę tutaj

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę