Konferencja i spotkanie

SAS Forum Polska już 6-go listopada w Warszawie

Jak wiadomo na chwilę obecną największą bolączką wszystkich organizacji jest kwestia zrozumienia zgromadzonych danych – innymi słowy Big Data nie jest już problemem. Ważna jest odpowiednia analiza i interpretacja pozyskanych informacji, co przełoży się na trafność podejmowanych decyzji biznesowych.

Przed nami wydarzenie, które będzie solidną porcją wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju narzędzi i metod analitycznych, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, systemów kognitywnych i innych technologii zapewniających nowe możliwości wykorzystania danych w procesach podejmowania decyzji.

W imieniu firmy SAS Institute zapraszam na konfrencję SAS Forum Polska czyli jedno z najważniejszych spotkań ekspertów, praktyków i użytkowników analityki biznesowej w Polsce. Jeśli chcesz się dowiedzieć o najważniejszych trendach związanych z Data Science i nie tylko, musisz pojawić się na tej konferencji.

Zapowiada się bardzo ciekawa (merytorycznie i networkingowo) konferencja, których nadal w Polsce bardzo brakuje. Na pewno warto zwrócić uwagę na prelegentów (w przeważającej większości zagraniczni goście z największych światowych firm).

To co jest ogromną wartością tego typu eventów to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się analityką, machine learning, AI czy systemami kognitywnymi.

Podczas konferencji pojawi się około 1000 gości – przedstawicieli przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, a także administrację publiczną i sektor akademicki.

Ze swojej stronę zwracam uwagę na te wystąpienia: Michał Kosiński (Professor, Stanford University), Scott Mongeau (Data Scientist, SAS) oraz Demetris Papaiacovou (Chief Data Scientist, Cisco). Pełna informacja o programie i prelegentach dostępna jest tutaj

W programie tegorocznego SAS Forum zaplanowana jest przedpołudniowa sesja plenarna, której tematem przewodnim będzie rola analityki w kreowaniu innowacyjnej oferty zapewniającej przewagę konkurencyjną. Będzie też mowa o budowaniu kultury analitycznej organizacji, której przejawem jest pełna integracja funkcji analitycznych z kluczowymi procesami biznesowymi.

Po południu uczestnicy będą mieli do wyboru kilka równoległych sesji tematycznych: Analytics in Action, InnovAction, Fraud, Risk & Compliance, Trendy i technologie oraz SAS prezentuje.

Kiedy? 6 listopada
Gdzie? Warszawa, Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

Więcej informacji na stronie konferencji

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę