SAS Forum Polska już 6-go listopada w Warszawie

Artur Kurasiński
18 października 2017
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Jak wiadomo na chwilę obecną największą bolączką wszystkich organizacji jest kwestia zrozumienia zgromadzonych danych – innymi słowy Big Data nie jest już problemem. Ważna jest odpowiednia analiza i interpretacja pozyskanych informacji, co przełoży się na trafność podejmowanych decyzji biznesowych.

Przed nami wydarzenie, które będzie solidną porcją wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju narzędzi i metod analitycznych, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, systemów kognitywnych i innych technologii zapewniających nowe możliwości wykorzystania danych w procesach podejmowania decyzji.

W imieniu firmy SAS Institute zapraszam na konfrencję SAS Forum Polska czyli jedno z najważniejszych spotkań ekspertów, praktyków i użytkowników analityki biznesowej w Polsce. Jeśli chcesz się dowiedzieć o najważniejszych trendach związanych z Data Science i nie tylko, musisz pojawić się na tej konferencji.

Zapowiada się bardzo ciekawa (merytorycznie i networkingowo) konferencja, których nadal w Polsce bardzo brakuje. Na pewno warto zwrócić uwagę na prelegentów (w przeważającej większości zagraniczni goście z największych światowych firm).

To co jest ogromną wartością tego typu eventów to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się analityką, machine learning, AI czy systemami kognitywnymi.

Podczas konferencji pojawi się około 1000 gości – przedstawicieli przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, a także administrację publiczną i sektor akademicki.

Ze swojej stronę zwracam uwagę na te wystąpienia: Michał Kosiński (Professor, Stanford University), Scott Mongeau (Data Scientist, SAS) oraz Demetris Papaiacovou (Chief Data Scientist, Cisco). Pełna informacja o programie i prelegentach dostępna jest tutaj

W programie tegorocznego SAS Forum zaplanowana jest przedpołudniowa sesja plenarna, której tematem przewodnim będzie rola analityki w kreowaniu innowacyjnej oferty zapewniającej przewagę konkurencyjną. Będzie też mowa o budowaniu kultury analitycznej organizacji, której przejawem jest pełna integracja funkcji analitycznych z kluczowymi procesami biznesowymi.

Po południu uczestnicy będą mieli do wyboru kilka równoległych sesji tematycznych: Analytics in Action, InnovAction, Fraud, Risk & Compliance, Trendy i technologie oraz SAS prezentuje.

Kiedy? 6 listopada
Gdzie? Warszawa, Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

Więcej informacji na stronie konferencji

Może zainteresują Cię również:



facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon