Internet

Grasz w Role-Playing Games?

Na bazie ostatniej zajawki i tworzenia całej masy papierowych handoutów na sesje RPG postanowiłem przekuć to w coś większego. Założyłem profil na Patreon.com i co miesiąc będę tam zamieszczał ręcznie rysowane mapy, potwory, dodatki elektroniczne do prowadzenia w systemie D20 a nawet malutkie scenariusze gotowe do użycia (dla lekko leniwych albo spragnionych Mistrzów Gry). Serdecznie zapraszam do wspierania!

Dodatki do sesji zawsze były ważnym elementem dodającym klimatu na sesjach RPG. Przygotowując się do jednej z nich zobaczyłem ile czasu mi zajmuje ich stworzenie – co gorsze wcale nie ma aż tak dużo stron na których można znaleźć nawet płatne pomoce dla Mistrza Gry.

Postanowiłem to zmienić. Co miesiąc będę dodawał kilka map, potworów a a czasami gotową mini sesję. Mapy będą dostępne w kilku wariantach – z siatką, bez i wersja bez kolorów. Wszystkie dodatki będą możliwe do ściągnięcia jako wysokiej jakości PDF gotowy do wydruku na nawet domowej drukarce.

Podoba Ci się pomysł? Zapraszam do wspierania. Wystarczy, ze zostaniesz patronem i będziesz wspierał to co robię za sumę między 1$ a 5$ miesięcznie.

Zajawki:

Górski szlak z mostem (mapa)
https://www.patreon.com/posts/mountain-pass-25963832

Co może się kryć na końcu tego szlaku?…

Górski Troll (potwór)
https://www.patreon.com/posts/mountain-troll-25964487

Czy ten górski troll jest częścią jakiejś większej zagadki?
Wydrukuj sobie ile chcesz potworów i strasz nimi na swojej sesji!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę